top of page

1990 yilinda Niğde'de dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Şehremini Anadolu Lisesi'nde aldıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından Bahçeşehir Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Ses Teknolojileri Bölümü'nü tezli olarak tamamlamıştır. İleri seviyede gitar, klavye ve bas gitar çalabilmektedir.

2009 yılında Yamaha ve Myspace markalarının ortak düzenlediği ve tüm Avrupa'dan gitaristlerin katıldığı yarışmaya kendi eseri ve icrasıyla katılıp birinci olmuştur. Bu birincilik ona Dave Weckl, Okan Ersan, İsmail Soyberk ve Nurkan Renda gibi müzisyenlerle ortak sahne yapma fırsatı sunmuştur.

Türkiye'nin önde gelen stüdyolarında uzun süre çalıştıktan sonra bir dönem Ozan Çolakoğlu'nun asistanlığını yapmıtştır. Ardından 2015 yılının sonunda İstanbul Ataşehir'de bulunan stüdyosunu hizmete açmıştır.

Stüdyo çalışmalarının yanı sıra birçok sanatçıyla ve grupla sahne şefi ve gitarist olarak çalışmaktadır. Bu sanatçılardan bazıları Ömür Gedik, Yücel Arzen ve Bahadır Sağlam'dır.

2018 yılında Caner Erzincan'ın yönetmenliğini yaptığı, Şafak Sezer'in başrolünde olduğu " Göktaşı " filminin müziklerini Bahadır Sağlam ile üretmişlerdir. 

2021 yılı içerisinde Hayat Holding Kurumsal Logo Lansmanı için bir beste hazırlamıştır ve bu beste Hayat Holding'in global logo lansmanında kullanılmış ve büyük beğeni almıştır.

Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen 2022 Türkiye Vizyonu etkinliğinde Yücel Arzen orkestrasının şefi olarak, etkinlik için bestelenen " Yarın Değil Hemen Şimdi" isimli parçayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da teşrifleri ile sahnede icra etmiştir.

Şu anda gerek kendi stüdyosunda müzik prodüksiyonları yapmaya ve müzik prodüksiyon dersleri vermeye devam etmektedir. Ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim Fakültesi bünyesinde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Untitled
bottom of page